KONST / Litografier / Färglitografi 9533170
nr 953 3170
Färglitografi
Reutersvärd, 39/90, signerad, motivet: 86x60
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 april 2015
kl 19:30:33
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)